Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Przepyszne, tradycyjne pieczywo. Takie jak za dzieciaka kupowane w małych piekarniach poza miastem. Pieczywo chrupiące, nie robią się z niego trociny, jest sprężyste. Duży wybór chlebów i bułek, chałki, drożdżówki i ciasta. Polecam gorąco! ~ Anika W
Piekarnia, której zapach i smak chleba przywołują wspomnienia z dzieciństwa! Pyszny, chrupiący, zawsze świeży chleb, bułeczki, słodkie wypieki, które są wypiekane z największą dbałością. Najlepszą rekomendacją jest codzienna kolejka lokalnych mieszkańców czekających na otwarcie. ~ Małgorzata K
Pyszne pieczywo i każdy znajdzie coś dla siebie! Zawsze sympatyczna obsługa i cierpliwa ❤️ Jak wiozę autem pieczywo to zapach jest obłędny 😊 Trzeba uważać tylko na jedną rzecz, te wypieki uzależniają! 😄😄😄 ~ Joanna K
Całkiem smaczne pieczywo, chociaż przydało by mu się czasami ciut dłużej posiedzieć w piecu, bo jest zbyt mało wypieczone i się kruszy. Nadrabia to natomiast świetna, a zarazem piękna obsługa. Pozdrawiam ~ Piotrek
Jeszcze są miejsca gdzie klient stoi w kolejce z przyjemnością bo wie że zostanie bardzo ładnie obsłużony a pieczywo jak za dawnych lat. Dzięki, nie zmieniajcie się. ~ Iw C
Zarówno bułki, chleb, jak i ciasta są przepyszne i mięciutkie w środku jak chmurka. Świeże i przywołujące smak z dzieciństwa, bez zbędnej chemii jaką można spotkać w supermarketach. ~ 박지상
Bardzo dobre pieczywo, słodkości przepyszne, obsługa świetna i bardzo miła atmosfera,Pan Marcin przesympatyczny i uśmiechnięty,Polecam Smacznego!!!! ~ Ada S
Bardzo sympatyczni właściciele pieczywo zawsze pachnące cieplutkie Bardzo duży wybór co jakiś czas pojawią się ciekawa nowość. Godni polecenia ~ Beata R
Pyszne i naturalne wypieki. Domowe smaki. Chleb z cebulą nr 1 dla mnie. Polecam i na słono i na słodko. ~ Mateusz
Świeże i smaczne pieczywo sprzedawane przez przemiłą obsługę, która jest w pełni profesjonalna w tym co robi. Gorąco polecam ~ Kamil Ł
Najlepsze wypieki jakie jadłam. Moje dzieci nie chcą jeść innego pieczywa niż z piekarni NADMAR 😍. Bardzo polecam 💪 ~ Joanna K
To najlepsza piekarnia jaką znamy przepyszny chlebek bułeczki pączki obsługa bardzo sympatyczna polecamy każdemu kto nie był ~ Arkadiusz F
Najlepsze pieczywo w okolicy. Każdy znajdzie coś dla siebie,a bułki i chleb cebulowy przepyszny. Polecam ~ Katarzyna K
Bardzo dobre wypieki. Wielki plus za to że można kupić świeże pieczywo po południu. Polecam. ~ tomek j
Polecam serdecznie świeżo, smacznie, pachnąco i bardzo miła obsługa którą serdecznie pozdrawiam 😉 ~ Katarzyna K
Prawdziwy chleb, prawdziwe bułki, niekiedy prawdziwa kolejka ale warto poczekać. No i czynne niedzielę. ~ zbigniew s
Wspaniała sprawa, można po pracy kupić pyszne świeże wypieki, ciasta, bułki, chlebek. ~ Mateusz C
Fantastyczna piekarnia, świeżutkie ,pachnące , chrupiące pieczywo , serdecznie polecam 😊 ~ Andrzej Z
Pyszne, zawsze świeże pieczywo i znakomita obsługa. Polecam. ~ Dariusz C
Bardzo dobre pieczywo na zakwasie. Bułki słodkie ciasta pyszne. Polecam. ~ Jarosław O
Bardzo rodzinne i gościnne miejsce z pysznym pieczywem i innymi wypiekami. ~ magdalena s
Bułki orkiszowe ze słonecznikiem i chleb ziarniak - SZTOS. Miła obsługa. ~ Adrian
Bardzo smaczne wypieki. Bardzo miła obsługa, polecam gorąco ~ Tomasz W
Jedyne miejsce, gdzie można kupić świeże, smaczne pieczywo po południu/wieczorem ~ Tomasz Ż

Znajdź nas w mediach społecznościowych